Apteczki i uzupełnienia CEDERROTH

Apteczki i uzupełnienia CEDERROTH

Bogata oferta apteczek, płuczek do oczu i uzupełnień typu dozowniki na plastry, wkłady uzupełniające, zestawy opatrunkowe i bandaże. Produkty CEDERROTH charakteryzuje wysoka jakość, łatwość w użyciu i eksploatacji, może mniej ważne ale są również bardzo atrakcyjne wizualnie, ładnie się prezentują. Polecane szczególnie do zakładów pracy, ale również dla mniejszych przedsiębiorstw.

Pozwolę sobie pokrótce przedstawić kilka nowatorskich produktów CEDERROTH.

Apteczka pierwszej pomocy CEDERROTH 490920 jest najnowszym modelem apteczki pierwszej pomocy CEDERROTH. Apteczka 490920 posiada szereg usprawnień poprawiających higienę oraz funkcjonalność m.in. pokrywę ochronną oraz odwrócony dozownik na plastry. Nowoczesny design sprawia, że apteczka jest solidna, higieniczna, estetyczna, przejrzysta, gotowa do użycia i łatwa do uzupełniania. Posiada podstawowe wyposażenie służące do udzielania pierwszej pomocy. Przeznaczona do zakładów przemysłowych, biur, szkół, instytucji itp. Apteczka nie jest zamykana, co sprawia, że jest natychmiast gotowa do użycia. Przeźroczysta pokrywa chroni wnętrze apteczki przed zanieczyszczeniami oraz kurzem. Gumowa uszczelka dodatkowo chroni zawartość apteczki przed wilgocią. Solidny design sprawia, że apteczka doskonale sprawdza się nawet w trudnym środowisku. Wszystko posiada swoje stałe miejsce – w razie wypadku nie trzeba szukać poszczególnych elementów. Nowy design dozownika plastrów Salvequick, w którym plastry wyciąga się ku dołowi. Unikamy w ten sposób zanieczyszczenia lub zakrwawienia pozostałych plastrów. Po wyjęciu plaster jest już częściowo odklejony – umożliwia to przyklejenie plastra jedną ręką. Cały wkład z plastrami oraz automat na serwetki do ran jest blokowany w dozowniku i wyciągnięcie jest możliwe tylko przy użyciu dołączanego klucza, co zabezpiecza przed nadużyciem. Łatwa do uzupełnienia – poszczególne wkłady są dostępne jako akcesoria uzupełniające. Dodatkowe miejsce pozwalające na dostosowanie zawartości apteczki w zależności od potrzeb. Każdy element apteczki został opatrzony czytelną instrukcją obsługi, co powoduje, że więcej osób będzie mogło i miało odwagę ratować życie w razie wypadku. Zużycie zmniejsza się ponieważ produkty nie ulegają zniszczeniu podczas szukania jak np. w apteczce walizkowej.

Stacja (szafka) na płukankę do oczu CEDERROTH 720900 pozwala przechowywać dwie butelki płukanki do oczu CEDERROTH. Specjalnie zaprojektowana szafka jest solidna, higieniczna, estetyczna, przejrzysta, gotowa do użycia i łatwa do uzupełniania. Zawiera również dozownik na plastry Salvequick oraz wolne miejsce na dodatkowe wyposażenie. Przeznaczona do miejsc, w których istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia mechanicznego lub chemicznego urazu oka. Płukanka do oczu Cederroth ze specjalnym roztworem buforowym służy do szybkiego przemywania oka w przypadku dostania się ciała obcego oraz neutralizacji i wypłukania substancji chemicznej (zarówno kwasów jak i zasad). Ważne jest obfite płukanie oka w pierwszych sekundach po wypadku dlatego też butelki powinny być umiejscowione blisko miejsca potencjalnego zagrożenia. W miejscach pracy, w których ryzyko wypadku jest duże, wskazane jest posiadanie kilku zapasowych butelek z płukanką.

Dozownik (automat) do plastrów CEDERROTH Salvequick z plastrami wykrywalnymi przeznaczonymi do przemysłu spożywczego, wyciąganymi od dołu oraz z pokrywą ochronną. Dozownik Salvequick z wkładem stanowi kompletny i łatwy w użyciu system, gwarantujący, że plastry są zawsze pod ręką, gotowe do użycia. Plastry są wykrywalne przez detektory metalu używane w przemyśle spożywczym. Plastry są wodoodporne, a niebieski kolor sprawia, że są łatwo zauważalne. Po wyjęciu plaster jest już częściowo odklejony – umożliwia to przyklejenie plastra jedną ręką. Przezroczysta pokrywa chroni plastry przed kurzem oraz zanieczyszczeniami. Plastry są sterylne i nie wywołują alergii.

Zestaw opatrunkowy Cederroth 4-in-1 do tamowania krwi posiada sterylne opatrunki mogące spełnić 4 funkcje: Opatrunek uciskowy do mocno krwawiących ran, Opatrunek okładowy do ran powierzchniowych, Opatrunek na oparzenia ze specjalną warstwą ochronną, Opatrunek podtrzymujący. Dzięki swojej funkcjonalności zestaw opatrunkowy 4-in-1 może zastąpić inne tradycyjne produkty jak: bandaż elastyczny, chusty trójkątne lub różnego rodzaju kompresy. Opakowanie zawiera rysunki ilustrujące instrukcje pierwszej pomocy.

Bandaż piankowy samoprzylepny CEDERROTH Soft Foam Bandage to opatrunek doskonały na wszelkiego rodzaju małe rany. Jest odporny na działanie ciepła, chłodu oraz wilgoci – pozostaje na ranie także w wodzie. Pozwala bardzo szybko i łatwo opatrywać rany – należy jedynie oderwać pasujący kawałek i nawinąć wokół rany. Może być stosowany jako bandaż lub plaster. Bandaż jest samoprzylepny i nie zawiera kleju, dzięki czemu nie przywiera do skóry ani włosów. W przypadku obfitych krwotoków bandaż należy uformować w „poduszeczkę” dla uzyskania efektu opatrunku uciskowego. Kolor niebieski sprawia, iż bandaż jest dobrze widoczny – nadaje się do zastosowań w przemyśle spożywczym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *