Apteczki dla sportowców

Aktywność fizyczna wszelkiego rodzaju jest ogromną korzyścią dla naszego organizmu. Dzięki niej zwiększamy wydolność oddechową, ruchomość stawów, wspomagamy układ krążenia oraz wzmacniamy mięśnie. Ruch przyspiesza przemianę materii, niweluje stres oraz poprawia samopoczucie. Nie należy zapominać, że uprawianie sportu może jednak doprowadzić do wystąpienia różnego rodzaju kontuzji. Upadek, uderzenie czy nadmierne przeciążenie organizmu mogą zdarzyć się każdemu z nas, dlatego zawsze powinniśmy być przygotowani na wystąpienie tego typu zdarzeń.

Apteczka Medi Sport jest bardzo dobrze skompletowanym zestawem idealnym zarówno dla profesjonalistów jak i osób uprawiających sport amatorsko. Doskonale sprawdzi się w klubach i ośrodkach rekreacyjno-sportowych, szkółkach narciarskich, na halach sportowych, basenach, kortach tenisowych, salach gimnastycznych, czy też innych obiektach sportowych. Zestawy zawarte w apteczce służą do udzielania pierwszej pomocy w przypadku urazów, które każdy sportowiec może doznać podczas treningu.

Wyposażenie
Apteczka została wyposażona m. in. w zimny kompres schładzający, który łagodzi ból urazowy, a także zmniejsza ryzyko pojawienia się obrzęku, kołnierz ortopedyczny do stabilizacji kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz szynę Kramera, aby unieruchomić złamania i zwichnięcia kończyn. W składzie apteczki znajdują się także niezbędne zestawy opatrunkowe do opatrywania ran i skaleczeń oraz zestaw, który służy do indywidualnej ochrony osoby udzielającej pierwszej pomocy.

Dostępna w dwóch wersjach
Apteczka dla sportowców dostępna jest w dwóch wersjach: mobilnego plecaka i wygodnej torby transportowej. Zarówno jedna jak i druga forma wyposażona została w praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie apteczki. Torba posiada także pasek umożliwiający przewieszenie jej przez ramię. Mobilność oraz stosunkowo niewielkie rozmiary apteczki sprawiają, że bez problemu może zostać ona przeniesiona na miejsce zdarzenia.
Apteczki posiadają zamek błyskawiczny, w celu szybkiego dostępu do zawartości, są wykonane z mocnej, wysokiej jakości tkaniny, a ich niewielki rozmiar ułatwia przechowywanie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *