Dlaczego?

Zastanawiając się jak zacząć, myślę iż trzeba podać przyczynę powstania takiego miejsca jak te. Zaczynamy przygodę z blogiem o tematyce pierwszej pomocy, ale nie tylko, będziemy poruszać temat różnych artykułów medycznych, co warto posiadać, co sami przetestowaliśmy. Możemy odszukać wielu informacji w sieci, z wielu korzystamy, nie zawsze są to jednak rzeczowe i łatwo przyswajalne fakty.

Chcemy, aby ten blog wyróżniał się kompetencją, postaramy się przekazać Wam bardzo ważne wskazówki jak powinniśmy udzielać pierwszej pomocy, co jest ważne i na co koniecznie trzeba zwracać uwagę. Tak jak wspomnieliśmy zależy nam również na obiektywnej ocenie różnych produktów medycznych, które możemy zakupić na rynku. Czy zastanawiałeś/aś kiedyś jak kupić odpowiedni ciśnieniomierz, jak wybrać stetoskop dla studenta i czym należy się kierować w wyborze wielu innych artykułów.

Przetoczymy również trochę faktów, a dokładniej przepisów prawa obowiązujących w pierwszej pomocy. Zachęcamy do czytania i śledzenia. Piszcie co chcielibyście wiedzieć, razem możemy się wiele nauczyć. A nigdy nie wiemy, w jakiej sytuacji będzie nam dane się odnaleźć.

1 Komentarz

  1. Mariusz

    Super i polecam! 🙂

    Odpowiedz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *