Dermatoskopy, otoskopy, oftalmoskopy

Dermatoskopy, otoskopy, oftalmoskopy

Dermatoskopy, otoskopy, oftalmoskopy są to urządzenia służące do przeprowadzania bezinwazyjnych, tanich i szybkich badań ciała. Dermatoskopy służą do badania zmian skórnych. Pozwalają uzyskać 10 – 20 krotne powiększenie badanego obszaru. Oferowane dermatoskopy są wyposażone w źródło światła, które pozwala uzyskać jasny i o wysokiej rozdzielczości obraz. Otoskopy są urządzeniami laryngologicznymi służącymi do wziernikowania ucha wyposażonymi w cylindrycznie zwiniętą trąbkę w kształcie stożka. Oftalmoskop jest urządzeniem służącym do badania dna oka. Jest wyposażony w szereg przesłon, które umożliwiają dokładne zbadanie obserwowanych obszarów. Ponadto oferowane oftalmoskopy posiadają własne źródło światła, które jasno i równomiernie oświetla badany obszar. Każdy dermatoskop, otoskop i oftalmoskop posiada wymienną rękojeść. Oferowane urządzenia mogą być zasilane bateryjnie lub za pomocą akumulatora. Do otoskopów można dokupić wzierniki jednorazowe lub wielokrotnego użytku o różnych rozmiarach w zależności od potrzeb oraz wymienne żarówki. Ponadto polecamy do każdego dermatoskopu zakup olejku immersyjnego, który znaczeni poprawia ostrość oglądanego obrazu.

Sklep Medbon oferuje w sprzedaży ten sprzęt medyczny w przystępnych cenach, wiodącą marką są produktu firmy KaWe ekonomiczne, ale i bardzo dobrej jakości, ułatwiają pracę niejednemu lekarzowy. Nowością są otoskopy światłowodowe Gimalux, również w niskiej cenie i niezawodnej produkcji. Medbon w swojej sprzedaży oferuje nam również produkty z podstawowej linii Heine: otoskopy, oftalmoskopy, dermatoskopy to niemiecka jakość i precyzja są wyznacznikiem wyższej ceny, ale co za tym idzie doskonałej jakości. Przy częstej eksploatacji i chęci posiadania produktu z wyższej półki będzie to trafny wybór.

Mamy dla naszych czytelników kupon zniżkowy na wszystkie dermatoskopy, otoskopy i oftalmoskopy. Kod zniżkowy upoważnia do zakupu z 10% rabatem ( do wykorzystania do 31.10.2015)
kod zniżkowy: MB.BLOG.10